O nás

V krásné přírodě, mezi městy Třebíč a Velké Meziříčí  jsme pro vás vytvořili výjimečný areál mnoha možností. Pojmenovali jsme ho Pohoda Nárameč. Název areálu přesně vystihuje okolí. Malebná příroda, louky, lesy, rybníky. Dýchne na vás pohoda a klid.

Součástí celého areálu je několik budov.

Hlavní restaurace se využívá pro konání soukromých akcí tipu svatebních hostin, firemních školení aj. Mimo soukromé akce se využívá i jako klasická restaurace, kdy si k nám můžete přijít na dobré jídlo a pití.

Vedlejší restauraci, tzv. "Palírna", kde můžete najít degustační bar s pěstitelskou pálenicí a ubytování, využíváme především na menší rodinné oslavy a firemním akce, či dlouhodobé ubytování.

V budově Stodoly najdete pouze ubytování, které se využívá pro ubytování hostů penzionu, rodinných akcí nebo dlouhodobého ubytování.


Náš areál je jako stvořený pro firemní i soukromé akce, svatby, ale i dovolenou s rodinou a přáteli. Kapacita penzionu je až 69 lůžek v 18-ti pokojích. Kapacita restaurace se liší podle typu akce/provozu. 


Pohoda Nárameč leží 60 km od Brna a 150km od Prahy. Tudíž stačí sjet z dálnice D1 ve Velkém Meziříčí (Exit 141) a po 10km směrem na Třebíč, je na konci obce Nárameč (mezi fotbalovým hřištěm a tenisovým kurtem) odbočka k areálu. 

GPS souřadnice  49.2711989N, 15.9648619E


Výstavba areálu začala v roce 2012 první budovou, a to pěstitelskou pálenicí, kolaudace byla v roce 2013. Následovala výstavba penzionu a restaurace, s těmi se začalo na podzim 2013 a dokončení bylo v září 2014. Postupně pro Vás vylepšujeme náš areál a jeho součástí je i salaš s hospodářskými zvířaty. V ohradě tak můžete vidět pobíhající kozy, ovce, lamy, husy, králíky či slepice.

Areál leží na cyklostezce. V okolí se nachází několik cyklotras.

Areál Pohoda je přátelský k dětem. Máme zde krásné dětské hřiště s mnoha prvky pro Vaše děti – skluzavku, houpačky, houpadla, lanovku… Velkou výhodou je, že na hřiště uvidíte z restaurace. 

Uvnitř restaurace máme pro děti i menší dětský koutek. Samozřejmostí je přebalovací pult či dětské jídelní židličky.

Restaurace i penzion jsou nekuřácké.

Restaurace i penzion jsou PET friedly. 

Pokud nevyužijete služby penzionu, či naše prostory a měli byste zájem o naše cateringové služby, neváhejte využít naše služby Party Cateringu

  Více fotografií 

Pohoda-Mapa-20230224-Colored-FIX

www.janfilms.cz