Virtuální prohlídkaOnline rezervace

Ubytování v penzionu

Ubytování v penzionu

 

Pokoj Restaurace Business

Pokoje jsou situovány v části „Restaurace“, v 1. patře. Jsou zařízeny moderním nábytkem, pohodlnými postelemi. V pokojích je k dispozicích minichladnička, rychlovarná konvice a TV. Každý pokoj má koupelnu s toaletou, ta je vybavena umyvadlem, sprchovým koutem.

mezonetový pokoj pro 4 až 6 osob třílůžkový pokoj pokoj pro 2 až 4 osoby dvoulůžkový pokoj

Pokoj Palírna Standard

Pokoje jsou situovány v části „Palírna“ v přízemí a v 1.patře. Jsou zařízeny moderním nábytkem, pohodlnými postelemi. Součástí pokoje je TV. Společné sociální zařízení na chodbě. Možnost využití společenské místnosti s kuchyňským koutem (varná deska, dřez, myčka nádobí, rychlovarná konvice, lednice,mikrovlnná trouba).

pětilůžkový pokoj dvoulůžkový pokoj

Pokoj Palírna Business

Pokoje jsou situovány v části „Palírna“ v 1.patře. Jsou zařízeny moderním nábytkem, pohodlnými postelemi. Součástí pokoje je TV a vlastní koupelna s toaletou, ta je vybavena umyvadlem, sprchovým koutem.

šestilůžkový pokoj třílůžkový pokoj

Apartmán Superior

Apartmány se nachází vedle restaurace, s krásným výhledem do přírody. Jsou vybaveny moderním nábytkem s pohodlnými postelemi. Apartmány mají jednu ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem (varná deska, dřez, rychlovarná konvice, lednice). Koupelna s toaletou je vybavena umyvadlem, sprchovým koutem. V ložnici a obývycím pokoje je velkoplošná TV. K apartmánu náleží soukromá terasa.

apartmán - 1 ložnice, obývací pokoj s KK max. 5 osoby apartmán - 1 ložnice, obývací pokoj s KK max. 4 osoby

Nabídka menu